Santechniko paslaugos Vilniuje ir Vilniaus rajone

Santechnikai Vilniuje24 yra profesionali komanda, kuri teikia aukštos kokybės santechnikos remonto ir montavimo paslaugas. Atliekame visą spektrą buitinės santechnikos darbus butuose, biuruose ir namuose Vilniuje ir Vilniaus rajone. Mūsų santechnikai yra aukštos kvalifikacijos meistrai, turintys ilgametę patirtį ir daugybę žinių santechnikos darbų srityje. Greitai sureaguojame ir pašaliname įvairias santechnikos problemas, remonto, demontavimo ir keitimo darbus, taip pat atliekame vamzdžių išvedžiojimo ir buitinės technikos pajungimo darbus. Naudojame tik kokybiškas ir šiuolaikines medžiagas santechnikos montavimui ir kitiems darbams.
Mes atliekame kanalizacijos, vandentiekio keitimus ir montavimus, šildymo sistemose remontuojame ir renovuojame katilines ir šilumos punktus, ir taip pat montuojame Saulės kolektorius ir šildymo katilus. Įrengiame akumuliacines šildymo sistemas ir grindinį šildymą, statome hidroforus ir giluminius siurblius. Keičiame ir montuojame vonias, dušo kabinas, kriaukles, maišytuvus, klozetus, gyvatukus, boilerius, vandentiekio ir nuotekų vamzdynus, sifonus, klozeto bakelius, skalbimo mašinas, indaploves, skaitiklius, maišytuvus ir kitą vonios įrangą. Atliekame radiatorių montavimą ir pajungimą – dirbame su lituojamais, presuojamais ir kitais vamzdžiais.
Atliekame visus santechnikos darbus nuo ventilio keitimo iki pilno vamzdynų išvedžiojimo, nemokamai sukomplektuojame tinkamas medžiagas. Siūlome aukštos kokybės paslaugas už žemiausias rinkos kainas. Mūsų esami ir buvę klientai jau žino, kad mes taupome laiką ir pinigus ne tik dabar, bet ir ateityje, sutaupydami išlaidas ir priežiūros kaštus. Mes garantuojame aukščiausios kokybės paslaugas.