Vandentiekio ir kanalizacijos vamzdžių montavimas

Prieš pradedant vamzdynų išvedžiojimą reikia turėti aiškią viziją, kur, koks santechnikos prietaisas stovės. Taip pat patartina žinoti tų santechnikos prietaisų pajungimo taškų poziciją bei jų gabaritus.

Kokybiška sumontuota nuotekų sistema namuose leidžia pamiršti apie užsikimšusius vamzdžius, jų valymą ir priežiūrą, nemalonų kvapą. Kanalizacijos vamzdžių nuolydis ir vamzdžių tvirtinimas yra vienas iš pagrindinių pagal svarbą vamzdynų montavimo aspektų.

Prieš padedant  vandentiekio montavimo darbus  svarbu žinoti, kad  vandentiekio vamzdynai turi būti tinkami geriamajam vandeniui. Ir bet kokie vamzdžiai tam nėra tinkami.

Vandentiekio vamzdynų sistemos šiais laikais naujos statybos namuose ar  remonto metu daugiausiai naudojama trišakinė sistema su presuojamomis jungtimis arba kolektorinė sistema.


Gaukite nemokama santechniko konsultaciją

Džiaugiamės galėdami patarti, kuris sprendimas yra tinkamiausias jūsų poreikiams, atsižvelgiant į jūsų santechnikos poreikius. Kodėl gi neprašius mūsų apžiūrėti jūsų nuosavybę ir aptarti su jumis įvairias galimybes. Mūsų patarimai yra nemokami!

Reikia santechniko Vilniuje? Skambinkite