Katilų montavimas

Šilumos tinklo projektavimas ir montavimas, radiatorų montavimas, katilo montavimas ir remontas, bei visas kitas santechnikos darbus. Naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas ir įrangą, taip užtikriname patikimą ir ilgaamžišką katilo veikimą.

Santechnikai Vilniuje24 specialistai yra patyrę ir profesionalūs, todėl su mumis galite būti tikri, kad Jūsų katilo montavimo darbai bus atlikti greitai ir kokybiškai. Be to, suteikiame ilgalaikę garantiją už atliktus darbus.

Kadangi Jūsų patogumui ir laiko taupymui mums yra svarbu, mes visada laikomės susitarimų ir darbus atliekame laiku. Skambinkite mums jau dabar ir pasitikrinkite mūsų kokybę!


Gaukite nemokama santechniko konsultaciją

Jei turite klausimų dėl santechnikos darbų, mes siūlome jums nemokamą santechniko konsultaciją Vilniuje ir Vilniaus rajone. Mūsų patyrę santechnikai padės jums su bet kokiais klausimais, susijusiais su vandens tiekimo, šildymo ar kanalizacijos sistemų priežiūra ir remontu. Galime atsakyti į jūsų klausimus apie įvairius santechninius įrenginius ir jų eksploataciją, bei patarti dėl tinkamo jų priežiūros, kad išvengtumėte galimų problemų ateityje. Susisiekite su mumis, kad gautumėte nemokamą santechniko konsultaciją.

Reikalinga santechniko pagalba? Skambinkite