Prietaisų montavimo darbai

Šiandien santechnikos prekių asortimentas yra labai platus. Su kokiomis problemomis susiduria žmonės, rinkdamiesi santechnikos prietaisus, kaip išvengti klaidų ir nenusivilti pasirinkta preke, Vilniuje ir Vilniaus rajone, pataria Santechnikai Vilniuje24 specialistai.

Kokie baldai stovės vonios kambaryje, reikėtų planuoti renkantis santechninę keramiką, ypač praustuvus. Praustuvai gali būti pakabinami, pastatomi, įleidžiami ar pusiau įleidžiami į baldus. Tas pats yra su maišytuvais – labai platus pasirinkimas: potinkiniai, virštinkiniai, termostatiniai, visokios sensorinės ir smart valdymo sistemos ir daugybe kitų.  Nuo praustuvų ir maišytuvų pasirinkimo nemažai priklauso ir vonios kambario baldų dizaino sprendimai, funkcionalumas ir patogumas. Santechnika apskritai nėra ta sritis, kur reikėtų persistengti taupant – mažiausiai dėl dviejų priežasčių:

Pirma, santechnikos gedimų pasekmės itin skaudžios, o papildomas remontas tampa pernelyg brangūs. Antra, rimtesnis remontas vonios kambaryje paprastai daromas maždaug kas 10-15 metų.


Gaukite nemokama santechniko konsultaciją

Džiaugiamės galėdami patarti, kuris sprendimas yra tinkamiausias jūsų poreikiams, atsižvelgiant į jūsų santechnikos poreikius. Kodėl gi neprašius mūsų apžiūrėti jūsų nuosavybę ir aptarti su jumis įvairias galimybes. Mūsų patarimai yra nemokami!

Reikia santechniko Vilniuje? Skambinkite