Vidaus ir lauko kanalizacijos įrengimas

Kokybiška sumontuota nuotekų sistema namuose leidžia pamiršti apie užsikimšusius vamzdžius, jų valymą, nemalonų kvapą, taip pat reikia žinoti ir griežtai laikytis montavimo taisyklių. Kanalizacijos vamzdžių nuolydis ir vamzdžių tvirtinimas yra vienas iš pagrindinių pagal svarbą vamzdynų montavimo aspektu.

Nuolydis negali būti į priešingą pusę, negali būti ir per didelis. Jei nuolydis bus per didelis – kanalizacijos vamzdyje esanti vandens srovė tiesiog aplenks esančius sunkesnius nešvarumus ir po kiek laiko susiformuos kamštis ir užsikimš kanalizacijos vamzdis. Vamzdynai turi būti gerai ir tinkamai sutvirtinti, kad neatsirastų išlinkimų. Labai svarbu panaudoti tinkamo laipsnio alkūnes.

Santechnikai Vilniuje24 – esame profesionalūs meistrai, puikiai išmanome savo darbą. Atliekame visus lauko ir vidaus kanalizacijos montavimo bei remonto darbus Vilniuje ir Vilniaus rajone. Mūsų komanda yra įgudusi, kvalifikuota, joje dirba tik patyrę šios srities specialistai. Dirbame greitai, kokybiškai ir saugiai. Vienas mūsų išskirtinių bruožų, ko negali pasiūlyti daugelis mūsų konkurentų – suteikiame atliktų darbų garantiją.

Lauko kanalizacijos įrengimui reikia žinoti:

Tausodami gamtą, turime tinkamai tvarkyti buitines nuotekas.

Yra du galimi variantai – jungtis prie bendrų miesto tinklų arba rinktis vietinę kanalizaciją. Taupant savo laiką, patogiau yra jungtis prie bendrų nuotekų tinklų, kadangi mums nereikia rūpintis jų priežiūra. Tačiau, ne visada yra tokia galimybė arba tai reikalauja daugiau investicijų. Tokiais atvejais patariame rinktis nuotekų valymo įrenginius.

Lauko kanalizacijos įrengimas reikalauja nemažai žinių. Ne kartą mūsų komanda, Santechnikai Vilniuje24 buvo mačiusi ir taisiusi Vilniuje ir Vilniaus rajone netinkamai įrengtą buitinių nuotekų tinklą (buvo netinkami panaudoti vamzdžiai, kurie laikui bėgant nuo žemės svorio sugniuždomi; per didelis, atvirkštinis arba nulinis nuolydis; ne pilnai sunerti vamzdžiai; neprotingai parinkti šuliniai ir kiti darbai). Reikia tinkamai parinkti vamzdžius, šulinius ir kitas sudedamąsias dalis. Išlaikyti minimalius reikalavimus nuolydžiams, tinkamai už sandarinti šulinių siūles. Minimalus gylis kuriame klojama kanalizacija yra 0,8m, tačiau patartina kloti ne mažesniame kaip 1,2m gylyje. Būtina gerai sutankinti gruntą po vamzdžiais, kad laikui bėgant jie nesideformuotųsi ir išlaikytų tinkamą nuolydį.

Prijungiant nuotekų tinklus į centralizuotą sistemą Jums bus reikalinga: prašymas prisijungti, projektas, kanalizacijos vamzdžių video diagnostika, išpildomoji geodezinė nuotrauka, dengtų darbų aktai, leidimai kasti (miestuose), leidimas apriboti eismą (jeigu reikia).

Mes, Santechnikas Vilniuje24 suprojektuosime, sumontuosime, ir sutvarkysime visą reikalingą dokumentaciją ir suteiksime Jums ilgalaikę garantiją Vilniuje ir Vilniaus rajone.


Gaukite nemokama santechniko konsultaciją

Džiaugiamės galėdami patarti, kuris sprendimas yra tinkamiausias jūsų poreikiams, atsižvelgiant į jūsų santechnikos poreikius. Kodėl gi neprašius mūsų apžiūrėti jūsų nuosavybę ir aptarti su jumis įvairias galimybes. Mūsų patarimai yra nemokami!

Reikia santechniko Vilniuje? Skambinkite