Vidaus ir lauko kanalizacijos įrengimas

Kokybiškai sumontuota namų nuotekų sistema leidžia pamiršti apie užsikimšusius vamzdžius, nemalonius kvapus ir vamzdynų valymą. Tam reikia laikytis griežtų įrengimo ir montavimo taisyklių, tinkamai nustatyti kanalizacijos vamzdžių nuolydį ir tvirtinimą.

Svarbu, kad kanalizacijos vamzdynų nuolydis būtų nukreiptas tinkama kryptimi ir nepersidengtų. Per didelis nuolydis taip pat nėra gerai, nes vandens srovė tiesiog aplenks sunkesnius nešvarumus ir po kiek laiko susidarys kamštis, dėl kurio gali užsikimšti jūsų kanalizaciją. Be to, vamzdynai turi būti tinkamai ir gerai suvirtinti, kad neatsirastų išlinkimų, alkūnės turėtų būti tinkamo laipsnio.

Jei Jums reikalingas lauko ar vidaus kanalizacijos montavimas ar remontas Vilniuje ar Vilniaus rajone, mūsų profesionalių santechnikų komanda, puikiai išmano savo darbą ir visada pasiruošę padėti jums. Dirbame greitai, kokybiškai ir saugiai, o mūsų komandoje dirba tik patyrę šios srities specialistai. Vienas iš mūsų išskirtinių bruožų – suteikiame atliktų darbų garantiją, ko negali pasiūlyti daugelis mūsų konkurentų.

Lauko kanalizacijos įrengimui reikia žinoti:

Tausodami gamtą, turime tinkamai tvarkyti buitines nuotekas.

Galimi du variantai – jungtis prie bendrų miesto tinklų arba rinktis vietinę kanalizaciją. Kai laikas yra brangus, patogiau jungtis prie bendrų nuotekų tinklų, kadangi jūsų nereikia rūpintis jų priežiūra. Tačiau, ne visada yra tokia galimybė arba tai reikalauja didesnių investicijų. Tokiais atvejais rekomenduojame pasirinkti nuotekų valymo įrenginius.

Lauko kanalizacijos įrengimas reikalauja daug žinių ir patirties. Santechnikai Vilniuje24 komanda buvo priversta tvarkyti ir keisti netinkamai įrengtus nuotekų tinklus Vilniuje ir Vilniaus rajone dėl netinkamai naudojamų vamzdžių, per didelio, atvirkštinio arba nulinio nuolydžio, ne pilnai sumontuotos kanalizacijos ir netinkamai parinktų šulinių. Svarbu tinkamai parinkti vamzdžius, šulinius ir kitas dalis. Reikia laikytis minimalių reikalavimų nuolydžiams ir tinkamai sandarinti šulinių siūles. Kanalizacija turėtų būti dedama ne mažesniame kaip 1,2 m gylį, kad būtų užtikrintas tinkamas nuolydis. Taip pat būtina gerai sutankinti gruntą po vamzdžiais, kad jie nesideformuotų ir išlaikytų tinkamą nuolydį.

Jei norite prisijungti prie centralizuotos sistemos, jums reikės prašymo prisijungti, projekto, kanalizacijos vamzdžių video diagnostikos, išpildomosios geodezinės nuotraukos, dengtų darbų aktų, leidimų kasti miestuose ir leidimo apriboti eismą, jei reikia.

Mes, Santechnikai Vilniuje24, suprojektuosime, sumontuosime ir suderinsime visą reikiamą dokumentaciją bei suteiksime ilgalaikę garantiją Vilniuje ir Vilniaus rajone.


Gaukite nemokama santechniko konsultaciją

Jei turite klausimų dėl santechnikos darbų, mes siūlome jums nemokamą santechniko konsultaciją Vilniuje ir Vilniaus rajone. Mūsų patyrę santechnikai padės jums su bet kokiais klausimais, susijusiais su vandens tiekimo, šildymo ar kanalizacijos sistemų priežiūra ir remontu. Galime atsakyti į jūsų klausimus apie įvairius santechninius įrenginius ir jų eksploataciją, bei patarti dėl tinkamo jų priežiūros, kad išvengtumėte galimų problemų ateityje. Susisiekite su mumis, kad gautumėte nemokamą santechniko konsultaciją.

Reikalingas santechnikas Vilniuje? Skambinkite