Vidaus ir lauko vandentiekio įrengimas

Vidaus ir lauko vandentiekio įrengimas

Santechnikai Vilniuje24 pasirūpins Jūsų vandentiekio sistemos įrengimu, kad jūsų vanduo būtų geros kokybės ir niekuomet jo nepritrūktų.

Svarbiausia žinoti, kad vandentiekio vamzdynai turi būti tinkami geriamajam vandeniui, bet kokie vamzdžiai tam nėra tinkami! Vamzdžiai gali būti įvairūs: cinkuoti plieniniai, variniai, PPR, PEX, PE, daugiasluoksniai su aliuminiu, daugiasluoksniai be aliuminio ar kiti. Svarbiausia, kad būtų tinkami geriamajam vandeniui – priešingu atveju bus jaučiamas blogas kvapas ar skonis – netgi gali atsirasti tikimybė apsinuodyti. Todėl prieš pradedant šiuos darbus Vilniuje ir Vilniaus rajone būtinai pasikonsultuokite su santechnikais Vilniuje24.

Jeigu planuojate statybas, kurioms reikės įvado, ar norite įsivesti vandentiekį jau esančiame pastate, visu pirma reikėtų pradėti nuo – prisijungimo sąlygų. Gavus jas – projektuojama, derinama, montuojama, užsakomos išpildomosios geodezinės nuotraukos, atliekami hidrauliniai bandymai, chloravimas (tinklų dezinfekcija). Galiausiai viskas priduodama jūsų rajoną administruojančiai vandentiekio įmonei.

Šiuo metu vandentiekiui dažniausiai naudojami plastikiniai PE vandentiekio vamzdžiai, jie yra ilgaamžiai ir gana lengvai montuojami. Minimalus gylis, kuriame klojamas vandentiekis, yra 1,8 m nuo vamzdžio viršaus iki projektuojamo žemės paviršiaus. Dėl ypatingų sąlygų gylis gali būti mažesnis, tačiau būtina apsauga nuo užšalimo. Apsaugai nuo užšalimo užtikrinti yra keli būdai – vamzdžiai įmontuojami su termoizoliacija. Vamzdyje įmontuojamas šildantis kabelis arba šildantis kabelis montuojamas vamzdžio išorėje.

Siūlome patikėti savo vandentiekio įrengimą Vilniuje ir Vilniaus rajone mūsų komandai Santechnikai Vilniuje24 specialistams, kurie suprojektuos, sumontuos ir sutvarkys visus reikiamus dokumentus.


Gaukite nemokama santechniko konsultaciją

Džiaugiamės galėdami patarti, kuris sprendimas yra tinkamiausias jūsų poreikiams, atsižvelgiant į jūsų santechnikos poreikius. Kodėl gi neprašius mūsų apžiūrėti jūsų nuosavybę ir aptarti su jumis įvairias galimybes. Mūsų patarimai yra nemokami!

Reikia santechniko Vilniuje? Skambinkite