Vidaus ir lauko vandentiekio įrengimas

Mūsų santechnikai pasiruošę atlikti visus vidaus ir lauko vandentiekio sistemų montavimo darbus, kad Jūsų vandentiekio sistema būtų tinkamai įrengta ir pilnai veikianti.

Svarbu žinoti, kad vandentiekio vamzdžiai turi būti tinkami geriamajam vandeniui, bet ne visi vamzdžiai tinka! Vamzdžių rūšys gali skirtis, tokios kaip cinkuoti plieniniai, variniai, PPR, PEX, PE, daugiasluoksniai su aliuminiu, daugiasluoksniai be aliuminio ir kt. Svarbiausia, kad vamzdžiai būtų tinkami geriamajam vandeniui, kitaip jausite nemalonų kvapą ar skonį, netinkami vamzdžiai gali sukelti ligą. Todėl prieš pradedant darbus Vilniuje ir Vilniaus rajone, būtinai pasitarkite ir iškvieskite profesionalius santechnikus.

Jeigu planuojate statybas ar norite įsivesti naują vandentiekį jau esančiame pastate, svarbu pradėti galvoti apie prisijungimo sąlygas. Po jų gavimo, reikia projektuoti, derinti, montuoti vandentiekio sistemą, atlikti hidraulinius bandymus, dezinfekuoti tinklus ir užsakyti išpildomąsias geodezines nuotraukas. Baigus visus darbus, reikia priduoti sistemą rajoną administruojančiai vandentiekio įmonei.

Dabar dažniausiai naudojami plastikiniai PE vamzdžiai, kurie yra ilgaamžiai ir lengvai montuojami. Minimalus gylis, kuriame klojamas vandentiekis, yra 1,8 metrai nuo vamzdžio viršaus iki projektuojamo žemės paviršiaus. Esant ypatingoms sąlygoms, gylis gali būti mažesnis, tačiau svarbu užtikrinti apsaugą nuo užšalimo. Tam yra keli būdai – vamzdžiai gali būti įmontuojami su termoizoliacija arba įrengiamas šildantis kabelis.

Jeigu ieškote patikimos komandos, kuri suprojektuos, sumontuos ir sutvarkys visus reikiamus dokumentus, patikėkite savo vandentiekio įrengimu mūsų specialistams. Mes pasirūpinsime, kad jūsų vanduo būtų geros kokybės ir kad jo niekada nepritrūktų.


Gaukite nemokama santechniko konsultaciją

Jei turite klausimų dėl santechnikos darbų, mes siūlome jums nemokamą santechniko konsultaciją Vilniuje ir Vilniaus rajone. Mūsų patyrę santechnikai padės jums su bet kokiais klausimais, susijusiais su santechnikos remontu. Atsakysime į jūsų klausimus apie įvairius santechninius įrenginius ir jų eksploataciją, bei patarti dėl tinkamo jų priežiūros, kad išvengtumėte galimų problemų ateityje. Susisiekite su mumis, kad gautumėte nemokamą santechniko konsultaciją.

Reikalinga pagalba? Skambinkite mums!