Lietaus nuvedimo sistemos įrengimas

Lietaus nuvedimo sistemos gali būti vietinės arba prijungtos į miesto tinklus. Vietinė lietaus nuvedimo sistema gali būti suprojektuota į infiltracijos šulinį, infiltracinį lauką, arba nuvesta į melioracijos griovį, vandens telkinį. Pageidaujant prisijungti į miesto centralizuotą sistemą visų pirma jums reikės šių dokumentų: techninės sąlygos prisijungimui, projektas, leidimai kasti (miestuose). Baigus darbus: atliktų darbų aktai, geodezinė išpildomoji nuotrauka, leidimo kasti uždarymas. Esant lietingam metų sezonui, bei tirpstant sniegui, per metus nuo gyvenamojo namo stogo susidaro apie 50-90 kubinių metrų vandens. Toks kiekis vandens gali pakenkti namo konstrukcijoms ir visai kiemo infrastruktūrai. Todėl buvo sukurtas kompleksas leidžiantis išvengti namo konstrukcijų bei lietaus kanalizacija. Nors ji vadinama lietaus kanalizacija, joje taip pat renkasi ištirpęs sniegas nuo gyvenamųjų namų stogų. Lietaus nuvedimo sistemą sudaro ne tik vamzdžiai. Tai ir – lapų gaudyklės (surenka lapus patenkančius nuo stogo lietvamzdžiais), trapai, latakai, įlajos.

Jeigu buitinių nuotekų vamzdžių klojime yra svarbiausia nuolydis, tai lietaus nuotekoms svarbiausia tinkamai parinkti diametrus. Per mažo diametro vamzdžiai gali nespėti per save praleisti reikiamą vandens kiekį. Tada užsipildo visa sistema, kažkurioje vietoje gali susidaryti oro kamštis ir nesugertas vanduo veržiasi į paviršių, užlieja kiemus, gatves ir kitus statinius. Be abejo taip pat privaloma išlaikyti minimalų nuolydį.

Jeigu neturite pakankamai patirties šioje srityje, geriau šiuos darbus patikėkite Santechnikai Vilniuje24  mūsų profesionaliai komandai.

Lietaus nuvedimo sistema susideda iš daugelio elementų. Santechnikai Vilniuje24 padės Jums sukomplektuoti visus reikiamus sistemos elementus pagal Jūsų pateiktus namo brėžinius arba tiesiog stogo išmatavimus. Santechnikai Vilniuje24  kvalifikuoti specialistai su ilgamete patirtimi ir geromis rekomendacijomis, mūsų specialistai padės Jums suprojektuoti ir įgyvendinti tinkama ir praktiška lietaus nuvedimo sistemą ilgiems metams Vilniuje ir Vilniaus rajone.


Gaukite nemokama santechniko konsultaciją

Džiaugiamės galėdami patarti, kuris sprendimas yra tinkamiausias jūsų poreikiams, atsižvelgiant į jūsų santechnikos poreikius. Kodėl gi neprašius mūsų apžiūrėti jūsų nuosavybę ir aptarti su jumis įvairias galimybes. Mūsų patarimai yra nemokami!

Reikia santechniko Vilniuje? Skambinkite