Lietaus nuvedimo sistemos įrengimas

Jeigu norite turėti efektyvią lietaus nuvedimo sistemą, susijusią su jūsų namu arba verslo pastatu, Santechnikai Vilniuje24 yra Jūsų patikimas partneris. Mes siūlome vietinę arba prijungtą į miesto tinklus lietaus nuvedimo sistemą, sukuriamą pagal Jūsų poreikius ir brėžinius.

Vietinė lietaus nuvedimo sistema gali būti pritaikyta į infiltracijos šulinį, infiltracinį lauką, arba nutekinti į melioracijos griovį, vandens telkinį. Jeigu norite prisijungti prie miesto centralizuotos sistemos, pirmiausia turite turėti techninių sąlygų prisijungimui, projektą ir leidimus kasti (miestuose).

Baigus darbus, mes pateiksime atliktų darbų aktus, geodezinę išpildomąją nuotrauką ir leidimo kasti uždarymo dokumentus. Jeigu atvyks lietingas metų laikas arba tirps sniegas, per metus nuo gyvenamojo namo stogo susidaro apie 50-90 kubinių metrų vandens, kurie gali pakenkti namo konstrukcijoms ir kiemo infrastruktūrai.

Santechnikai Vilniuje24 sukuria lietaus nuvedimo sistemą, kuri apsaugo namo konstrukcijas ir žemę nuo žalingo vandens poveikio. Mūsų sistemą sudaro ne tik vamzdžiai, bet ir lapų gaudyklės, trapai, latakai ir įlajos. Svarbu tinkamai parinkti vamzdžių diametrus, kad sistema veiktų sklandžiai.

Jei neturite patirties šioje srityje, geriau pasitikėkite mūsų profesionaliai komandai. Mūsų kvalifikuoti specialistai padės Jums suprojektuoti ir įgyvendinti tinkamą ir praktišką lietaus nuvedimo sistemą, kuri tarnaus ilgiems metams.


Gaukite nemokama santechniko konsultaciją

Jei turite klausimų dėl santechnikos darbų, mes siūlome jums nemokamą santechniko konsultaciją Vilniuje ir Vilniaus rajone. Mūsų patyrę santechnikai padės jums su bet kokiais klausimais, susijusiais su vandens tiekimo, šildymo ar kanalizacijos sistemų priežiūra ir remontu. Galime atsakyti į jūsų klausimus apie įvairius santechninius įrenginius ir jų eksploataciją, bei patarti dėl tinkamo jų priežiūros, kad išvengtumėte galimų problemų ateityje. Susisiekite su mumis, kad gautumėte nemokamą santechniko konsultaciją.

Reikalingas santechnikas Vilniuje? Skambinkite