Nuotekų valymo įrenginių montavimas

Šiandien pasaulyje vis daugiau susiduriama su buitinėmis, cheminėmis, pramoninėmis ir kitomis atliekomis. Tam, kad sumažintų neigiamą jų poveikį gamtai ir žmonėms, įmonės gamina įrangą, kuri padeda tausoti gamtą ir sveikatą. Todėl mes, Santechnikai Vilniuje24, skatiname žmones ir įmones nemažinti savo dėmesio šiam svarbiam procesui ir mažinti iš jų namų ir įmonių išmetamų teršalų kiekį. Biologiniai nuotekų valymo įrenginiai naudojami ten, kur nėra galimybės prijungti juos prie miesto nuotekų tvarkymo tinklų. Svarbu, kad nuotekų valymo įrenginiai atitiktų Lietuvos teisės aktų keliamus reikalavimus ir turėtų sertifikatus. Jie gali būti naudojami išvalytoms nuotekoms išleisti į atvirus vandens telkinius, melioracijos ir drenažo sistemas.

Pažangiais buitinių nuotekų valymo įrenginiais galite gerokai pagerinti jūsų namų vandens kokybę:

Biocheminiai valymo įrenginiai, tokie kaip Wavin, Uponor ir kiti, yra geriausią išvalymo koeficientą turintys, tačiau gali būti brangesni.

Biologiniai aeraciniai valymo įrenginiai, tokių gamintojų kaip August, Traidenis, Feliksnavis, Švaistė, taip pat turi aukštą išvalymo koeficientą, bet nepašalina fosforo junginių.

Anaerobiniai biologiniai įrenginiai, žinomi kaip septikai, turi žemiausią išvalymo koeficientą ir reikalauja dažnesnio nuotekų išvežimo bei turi neilgą infiltracinio lauko tarnavimo laiką.

Jeigu ieškote profesionalių santechnikų Vilniuje, Santechnikai Vilniuje24 atlieka visus lauko ir vidaus vandentiekio bei kanalizacijos montavimo ir remonto darbus Vilniuje ir Vilniaus rajone. Mes taip pat teikiame biocheminių ir biologinių valymo įrenginių montavimo, priežiūros bei remonto paslaugas. Mūsų darbai yra atliekami kokybiškai, o jums suteikiame garantiją. Jeigu jums reikia nuotekų valymo įrenginio, kreipkitės į Santechnikus Vilniuje24!


Gaukite nemokama santechniko konsultaciją

Jei turite klausimų dėl santechnikos darbų, mes siūlome jums nemokamą santechniko konsultaciją Vilniuje ir Vilniaus rajone. Mūsų patyrę santechnikai padės jums su bet kokiais klausimais, susijusiais su vandens tiekimo, šildymo ar kanalizacijos sistemų priežiūra ir remontu. Galime atsakyti į jūsų klausimus apie įvairius santechninius įrenginius ir jų eksploataciją, bei patarti dėl tinkamo jų priežiūros, kad išvengtumėte galimų problemų ateityje. Susisiekite su mumis, kad gautumėte nemokamą santechniko konsultaciją.

Reikalinga santechniko pagalba? Skambinkite