Nuotekų valymo įrenginių montavimas

Pasauliui judant į priekį, daugėja buitinių, cheminių, pramoninių bei kitų atliekų. Norint sumažinti neigiamą jų poveikį gamtai bei jos gyventojams, įvairios kompanijos kuria ir gamina įrangą padedančią tausoti gamtą bei mūsų sveikatą. Todėl norėdami prisidėti prie šio svarbaus proceso ir mes Santechnikai Vilniuje24, skatiname gyventojus, bei įmones nebūti abejingiems ir mažinti iš Jūsų ūkių išmetamų teršalų kiekį. Biologiniai nuotekų valymo įrenginiai statomi ten, kur nėra galimybės pasijungti į centralizuotus miesto nuotekų tvarkymo tinklus. Nuotekų valymo įrenginiai turi turėti sertifikatus, atitikti Lietuvos teisės aktų keliamus reikalavimus, o juose išvalytas nuotekas galima išleisti į atvirus vandens telkinius, melioracijos, drenažo sistemas.

Tai galite padaryti naudojant pažangius buitinių nuotekų valymo įrenginius:

Biocheminiai – geriausią išvalymo koeficientą turintys valymo įrenginiai, tačiau pasižymi aukštesne kaina. ( Wavin, Uponor ir kiti ).

Biologiniai aeraciniai valymo įrenginiai – taip pat turi gana aukštą išvalymo koeficientą, tačiau nepašalina fosforo junginių. Lietuvoje yra beveik dešimt įmonių, gaminančių tokius valymo įrenginius, žinomiausi – August, Traidenis, Feliksnavis, Švaistė.

Anaerobiniai biologiniai įrenginiai (Septikai) – žemiausias išvalymo koeficientas, paprastas montavimas, minusai – galimas dažnas nuotekų išvežimas, neilgas infiltracinio lauko tarnavimo laikas.

Reikalingas nuotekų valymo įrenginys? 

Santechnikai Vilniuje24 mes esame profesionalus santechnikai  ir puikiai išmanome savo darbą. Atliekame visus  lauko ir vidaus vandentiekio ir kanalizacijos montavimo bei remonto darbus Vilniuje ir Vilniaus rajone.  Kokybiškai atliekame visus darbus, kuriems suteikiame garantiją.

Mes Santechnikai Vilniuje24 atliekame biocheminių ir biologinių valymo įrenginių montavimo, jų priežiūros bei remonto darbus Vilniuje ir Vilniaus rajone.


Gaukite nemokama santechniko konsultaciją

Džiaugiamės galėdami patarti, kuris sprendimas yra tinkamiausias jūsų poreikiams, atsižvelgiant į jūsų santechnikos poreikius. Kodėl gi neprašius mūsų apžiūrėti jūsų nuosavybę ir aptarti su jumis įvairias galimybes. Mūsų patarimai yra nemokami!

Reikia santechniko Vilniuje? Skambinkite